Кийок
Інформаційний портал Київщини
  • :
  • :
Київ
-7°C

Для виставки про війну в Україні у Штаб-квартирі ООН збирають кошти

Для виставки про війну в Україні у Штаб-квартирі ООН збирають кошти

ГОЛОВНЕ

Ukraine EXISTS - проект мистецтва і правди в стінах ООН. Виставка чесної документалістики Донбасу і живопису незалежної України

ІСТОРІЯ

                                                                                     ВІТАЄМО

Ми – команда  благодійного фонду «Вільні UA»Тарас Тополя, Аліна Гаєва, Катерина Нечаєва, Сергій Вусик, Руслан Горовий, Лесь Панчишин. 

Протягом півтора року, з Вашої підтримки, ми допомагаємо українським солдатам на передовій. Станом на сьогодні це мільйони гривень і сотні врятованих життів, завдяки медикаментам, тепловізорам, бронежилетам, які були придбані на зібрані кошти. Однак попереду у нас іще одна, спільна і надзвичайно важлива місія!

Наша команда прагне познайомити світ із достовірними фактами і правдивою інформацією щодо війни на Донбасі. 

                                                                                   Уявіть...

Центральна зала Штаб-квартири ООН у Нью-Йорку. Щодня – тисячі відвідувачів з різних країн світу, дипломати, посли, міжнародні журналісти і політики.

Благодійному фонду «Вільні UA», Штаб-квартирою ООН, наданий офіційний дозвіл на проведення виставки «Ukraine EXISTS» в приміщенні Організації Об'єднаних Націй в Нью-Йорку в січні 2016 року.

Після закінчення виставки в ООН, проект планується продовжити на базі  української діаспори в Нью-Йорку.

                                                                        НАРОДЖЕННЯ ІДЕЇ

Взимку 2015-го, коли йшли запеклі бої за Донецький аеропорт, а згодом і за Дебальцево, в Радбезі ООН в Нью-Йорку скликалися екстренні засідання, на яких російські дипломати цинічно спотворювали факти і подіїї, а вся Україна переживала чи не найважчі часи сучасної історїї, виникла ідея виставки «Ukraine EXIST».

Саме тоді ми зрозуміли, що життєво необхідно почати знайомити світ з достовірними фактами і правдивою інформацією щодо війни на сході України. Потрібно негайно надолужити втрачені місяці і роки, протягом яких Україну ідетнифікували здебільшого з Чорнобильскою катастрофою і Радянським минулим. 

Одразу спала на думку Штаб-квартира ООН в Нью-Йорку, як найліпше місце, щоб почати, і в майбутньому розвинути проект до повноцінної інформаційної кампанії. Сьогодні ми вважаємо, що час настав!

                                                                          ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО

Виставка «Ukraine EXISTS» – потужний інструмент, завдяки якому ми збираємося донести до міжнародної спільноти чесну і достовірну інформацію про війну в Україні. Ще одна місія проекту «Ukraine EXISTS» – гуманітарна. І полягає у популяризації сучасного українського візуального мистецтва.

   Саме тому виставка складатиметься з двох частин (концептів):

– Фото- та відео-показ документальних матеріалів «Донбас. Війна»;

– Виставка творів «Сучасне українське мистецтво» (живопис, кераміка, плакат).

ФОНДУВАТИ НА biggggidea.com

                                                                             ДОНБАС. ВІЙНА

Розділ буде представлено інсталяцією зі сталевого каркасу та артефактів української війни за Незалежність, що триває. В конструкцію буде вмонтовано чотири плазмові панелі, на яких відбуватиметься показ актуальних документальних фільмів формації «Вавилон 13», журналістів Руслана Горового та Вікторії Івлєвої з англійськими субтитрами.

В майбутньому розділ буде розширено документальними фото із зони АТО від кращих фотографів, що працювали і продовжують працювати на сході.

 СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ МИСТЕЦТВО

Розділ буде реалізовано інсталяцією з неону і металу, що пронизуватиме всю експозицію живопису, кераміки, плакатів. Серед авторів будуть предаставлені майстри і митці сучасної України. Вже узгоджено, що до виставки увійдуть роботи Руслана Калмикова, Леся Панчишена, Андрія Єрмоленко, Богдана Кухарського, Закентія Горобльова, Сергія Радкевича, Георгія Ку, Юри Єфанова, Аліни Гаєвої. Перелік митців буде поповнюватися.

НАМ ПОТРІБНА ТВОЯ ДОПОМОГА

Ініціатива виставки «Ukraine EXISTS» знайшла повну підтримку в Міністерстві Закордонних справ України, а також Місії України при ООН. Тепер ми звертаємося і за твоєю допомогою.

Для реалізації нашої Великої ідеї потрібні кошти. Тут кожен може стати корисним і кожна гривня може зіграти вирішальну роль!

Кожен доброчинець буде вписаний до книги (brand-book) проекту, яка буде надрукована після закриття виставки! А найщедріші отримають особливу подяку.

ФОНДУВАТИ НА biggggidea.com

Разом переможемо!

Бюджет проекту буде використано на трансфер команди, картин і реквізитів, оформлення інсталяцї, юридичне оформлення, послуги дубляжу, зйомку та монтаж фільму «Ukraine EXISTS» (making of).

СТОРІНКА НА FACEBOOK

Tweet

Відео

Ексклюзив