Кийок
Інформаційний портал Київщини
 • :
 • :
Київ
-9°C

Український ютуб, список каналів українською

Український ютуб, список каналів українською

Давно слідкую за розвитком українського YouTube, тож вирішив нарешті зібрати усі, знайомі мені, україномовні канали в одній публікації. Вийшов не великий і не малий список. Попереджаю, зібрані тут відеоблогери – дуже різнопланові і на різну тематику, категоризації як такої немає.

До речі, як буде правильно – ютуб чи ютюб? Хто що думає про це? А тепер обіцяний список – канали українською на ютуб:

 1. Vinsee Channel: https://goo.gl/wCWc87 – інформаційний канал про світові новинки техніки, ІТ стартапи, фільми та ігри. Над проектом працює ціла команда, матеріал якісний, актуальний і цікавий. Це, без перебільшення, найкращий український канал у своїй тематиці. І звісно ж всі відео українською мовою!
 2. Відвідати всі країни / Visit ALL Countries https://goo.gl/FWELh3 – україномовний канал про туризм. Двоє українців, хлопець з дівчиною, подорожують і живуть у різних країнах Азії, а скоро і у США  Все це відзнято і складено у цікавий онлайн серіал.
 3. DF1 https://goo.gl/zAAkWC – серія документальних відео про закинуті місця Києва. Дуже крутий монтаж, унікальні кадри. Відразу видно, що хлопець любить свою справу. Рекомендую підписатися!
 4. Діаспора: https://goo.gl/Wlrsvu – канал українців, що виїхали закордон. Розказують і показують деталі про життя в США: переїзди, робота, купівля, відпочинок і туристичні місця. Відповідають на різноманітні запитання, що задають глядачі. Підписуйтесь, якщо цікавить життя закордоном.
 5. Nataliya Vnukovska: https://goo.gl/6ZaYVJ – італійська панянка з України. Знімає шикарні бютіблоги, а також влоги про себе та різні інші трендові відео (челенджі, теги).
 6. Pad0n: https://goo.gl/h7Gcql – ігровий ютуб канал. Так звані летсплеї, в Україні набули дурної слави. Все це через не якісні заливання на відеохостинг різних нарізок від школярів. Канал Падона – протилежність, мабуть єдиний якісний і послідовний канал на цю тематику. Часто проводяться стріми з цікавими іграми.
 7. Deni 3D https://goo.gl/KSxJq1 – ще один канал проходження комп’ютерних ігор, один з найбільших і найпопулярніших в україномовному ютубі. Спеціалізується на спортивних іграх. Весь матеріал українською!
 8. Мар’яна Янкевич: https://goo.gl/dLpJQk – про театри, кіно і свої подорожі Україною, разом з театральними діячами. Ну ви зрозуміли  Детальніше було описано тут: “Неперевершена MariAm“.
 9. Трясця TV, канал про велосипеди: https://goo.gl/6MDhd0 – професійна зйомка і монтаж від Черкаських активістів. Основна тематика – велосипеди, але часто піднімають важливі соціальні теми.
 10. prima lezione, автор Ольга Булдіна https://goo.gl/IJPM5q – викладає відео уроки італійської мови та розказує цікаві факти про Італію,  на прикладі власного досвіду. Час від часу знімає влоги про своє життя.
 11. Літогляди Сущука: https://goo.gl/pYIz7c – український ютуб-канал про сучасну літературу. Автор дає якісну критику на популярні українські книжки.
 12. Марта Котова: https://goo.gl/BVLRMK – відео канал про покупки в Китаї. Огляди товарів і різні рекомендації.
 13. V. BAKALOVA: https://goo.gl/W0Zuul – харизматина дівчина, що знімає скетчі та влоги.
 14. DANA`S CHANNEL, автор Дана Яким: https://goo.gl/dAWmiw – відеоблог з різними скетчами, обігруванням життєвих ситуацій, іноді знімає короткометражки і колаборації, в яких приймають участь інші відомі відеоблогери України.
 15. Озвучка AdrianZP: https://goo.gl/0ztR9K – канал любительського, на рівні професіональним, озвученням зарубіжних роликів успішних проектів на YouTube. Також озвучує різні мультфільми і фільми.
 16. strugachka Т. С. Струґачка: https://goo.gl/Phlk88 – творча спільнота, що також займається озвученням роликів та фільмів.
 17. Оля Ба́лицька: https://goo.gl/mrMtNj – персональний відеоблог дівчини про життя і студентство.
 18. Канал Богдана Волинського: https://goo.gl/KqGnXL – знімає відео на побутову тематику, багато інформації про сад і город. Також викладає відео з рецептами, пропагує здоровий спосіб життя.
 19. Вова Мільченко: https://goo.gl/MhIZIe – специфічний канал із специфічним іноді трешовим контентом. Регулярна рубрика на каналі “Деграчат”, це мабуть єдиний український відеочат на ютубі.
 20. Саша Кайзер: https://goo.gl/vjta6e – неординарний авторський стиль влогу з натяком на філософію.
 21. Andrian Vityuk: https://goo.gl/b6JsAH – персональний влог українського підлітка, 14-тирічного школяра. Знімає свої поїздки, кулінарні рецепти та інше з власного життя.
 22. Серйозний і нудний, автор Денис Левицький: https://goo.gl/JK8DPK – сарказм та іронія українською. Канал, де людям без почуття гумору, буде важко і не спокійно.
 23. Ролан: https://goo.gl/F2XYBR – гумористичний канал, склейки кумедних вірусних відео з влучним коментуванням.
 24. Jerry Heil: https://goo.gl/hZcGVR – харизматична дівчина, що співає пісні, знімає бютіблог, веде розмови на різну тематику.
 25. Yuliana Kindratcka: https://goo.gl/EE9eWL – дівчачий канал на ютубі українською мовою. Багато різних дівочих штук, челенджів, влогів. Знімає своє життя дівчина з тернополя.
 26. TheLocalCrazy: https://goo.gl/wbOfLa – хлопець з Терополя. Дурачиться на камеру, знімає теги, влоги, челенджі та різні інші відео для ютуба.
 27. Phant0_om: https://goo.gl/UTcxo4 – огляди аніме, скетчі, короткометражки і особиста думка від студента, що вчиться у Польщі і має найвідоміші червоні труси :-D.
 28. Анка Корман: https://goo.gl/fAAEmp – відеоблог дівчини, що побувала в Японії. Цієї тематики багато, але вже ж канал не про Японію. Знімає теги, влоги, челенджі та інше.
 29. Yupiter Jupiter: https://goo.gl/OpyvXc – дівчина відеоблогер зі Львова, хотів би сказати, що основна тематика – музика, але це не так. Все таки це особистий канал на різну тематику.
 30. ВідеоДім: https://goo.gl/l7VV3a – огляди львівських новобудов багатоповерхівок. Дуже в тему на фоні останніх подій в Україні і великих переселень народу.
 31. GoPro Help UA: https://goo.gl/CWn7cB – як правильно знімати на камеру від GoPro, а також різні інші фішки та секрети для цієї техніки. Дуже точні і лаконічні відеоінструкції. Все про “гопро” на одному каналі.
 32. Словник СловОпис: https://goo.gl/H7Pr7m – відеословник рідкісних слів в українській мові. Створенням та розвитком займаються студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.
 33. Дядько Максим: https://goo.gl/Kwm4qj – україномовний канал про металообробку. Дуже потужний, один із найбільших любительських каналів на українському ютубі.
 34. kbplug https://goo.gl/x3Kx1i – канал коваля про те, як куються ножі, про ковальські інструменти, техніку та інші професійні секрети.
 35. PlayUA: https://goo.gl/U0IPgI – канал від однойменного ігрового порталу. Також знімаються огляди техніки та новини зі світу геймерів.
 36. OPENGAMER: https://goo.gl/Bvn65g – якісний ігровий канал з оглядами ігор, новинами з індустрії та новинами від українських розробників ігор.
 37. Поза грою: https://goo.gl/u3TgZl – влог про футбол. Курйози, новини світового та українського футболу, а також кумедні нарізки з матчів.
 38. First Amazing: http://goo.gl/2xwZ6f – канал на різну тематику, тут і проходження ігор, і топи, різна інша цікава інформація про ютуб.
 39. Levko & Ruta channel: https://goo.gl/tK3LdX – огляди фільмів та серіалів українською.
 40. Doberman1788 https://goo.gl/O2EyVO – творчий канал з віршами на різну трендову тематику. Контент специфічний, хлопець віршує життя, за допомогою матюків.
 41. Українська Рибалка https://goo.gl/UKrV5T – назва говорить сама за себе. Влог про риболовлю і все, що з нею пов’язане.
 42. MyTopUA https://goo.gl/C1c3so – різні цікаві топи.

Не україномовні, але про Україну і варті уваги:

 1. “Україна без грошей“, автор Ярослав Гула: https://goo.gl/wAFfQL – канал про подорожі українськими містами з оцінкою їхньої туристичної привабливості. Особливість цього проекту в тому, що всі поїздки відбуваються без грошей!!! Єдині фінансові затрати, які дозволені – це ціна квитка на автобус чи поїзд.

P.S: Якщо ви знаєте інших українських і україномовних ютуберів, і вони не потрапили у мою збірку, то напишіть про них (назву чи посилання) у коментарях.

P.P.S: Список постійно оновлюється, тому варто додати цю сторінку у закладки, щоб не загубити.

Tweet

Відео

Ексклюзив